Akce a srazy klubu

Jako každý fanklub pořádáme již od roku 1999 pravidelná setkání fanoušků a členů klubu SFK Perry Rhodan.

Ve většině případů se jedná o osobní setkání větší či menší skupiny příznivců Perryho Rhodana s cílem prodiskutovat nejnovější dění v seriálu, události v klubu i zavzpomínat na staré dobré časy.

Členové klubu se také zůčastnili několika conů a festivalů (za zmínku jistě stojí účast na Festivalu Fantazie v roce 2006 a 2009, blok přednášek zde probíhal pod názvem RhodaCon a miniblog Perryho Rhodana na Slavconu 2006), nebo jsme také měli možnost setkat se na besedách se samotnými autory seriálu Perry Rhodan.

Poslední velké oficiální setkání přátel Perryho Rhodana, pořádané mimo jiné u příležitosti 60. výročí seriálu, se konalo na Festivalu fantazie v Chotěboři v roce 2021. Perry Rhodan zde měl po dlouhých letech opět svůj program, tentokrát v rámci linie Klasikon.


Reportáže a fotky z proběhlých akcí si můžete přečíst a prohlédnout zde.


Členové SFK Perry Rhodan na proběhlých setkáních klubu a conech: pořádali jsme soutěže, hráli jsme hry, účastnili jsme se společných výletů,
návštěv muzeí nebo planetária a přišla se na nás podívat i Arkonidanka Thora, nositel masky Alaska Saedelaere a myšob Gucky…