Nabídka českých dílů PERRYHO RHODANA pro členy klubu zdarma

Nabídka českých dílů PERRYHO RHODANA pro členy klubu zdarma

Koncem roku 2021 náš český fanklub dostal velice milý dárek od našich přátel z německé fanouškovské organizace Perry Rhodan-FanZentrale. Jednalo se o dvě obrovské krabice vážící několik desítek kilogramů, které obsahovaly české díly PERRYHO RHODANA.

Možná se podivujete, že nám zrovna z Německa posílají českého Perryho… 🙂 Organizace mimo jiné také zajišťuje pro své členy prodej cizojazyčných verzí PR. Vzhledem k tomu, že v PRFZ loňský rok došlo k organizačním změnám, museli se kvůli nedostatku místa některých kousků zbavit. A tak jsme je darem dostali my, za což jsme nesmírně vděční.

Rozhodli jsme se, že darované svazky budeme distribuovat zdarma (pouze za poštovné a balné) mezi naše členy. Pokud máte o nějaké chybějící díly zájem, přečtěte si prosím pozorně následující článek, kde jsou uvedeny podmínky pro získání těchto svazků. Zde také můžete učinit vaši objednávku.

Vzhledem k neradostné zprávě u ukončení vydávání PERRYHO RHODANA v ČR, bude pravděpodobně stále více složité starší díly získat. V naší nabídce máme od všeho něco – dokonce i čísla, která jsou nedostupná na stránkách Moby, takže pokud si potřebujete doplnit sbírku, neváhejte! Kromě Hvězdného oceánu pak nabízíme i novější svazky Terranovy. Pokud by náhodou někdo sháněl starší čísla klasické řady, možná si vybere i zde.

Nabídka je omezená, takže platí pravidlo – kdo dřív přijde, ten dřív bere.

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *