PERRY RHODAN Vega – nová minisérie

PERRY RHODAN Vega – nová minisérie

Nová sci-fi minisérie PERRY RHODAN Vega, která bude v Německu vycházet od 19. března 2021, se vrací zpět k některým hádankám, na něž hlavní hrdinové narazili již v počátcích série. Dvanáct románů koncipovaných Michaelem Marcusem Thurnerem se také zabývá galaktickou hádankou a zdá se, že zde existuje souvislost s dávnou minulostí.

Když lidstvo konečně proniklo do vesmíru, jejich první zastávkou byla soustava modrého slunce Vega a jeho 42 planet. Tam narazili nejen s mimozemšťany, ale také na galaktickou hádanku. Po mnoha dobrodružstvích se jim ji podařilo vyřešit.
O více než 3600 let pozdě jsou obyvatelé soustavy Vega a lidé na Zemi již po dlouho dobu dobrými přáteli. Ale když Perry Rhodan navštíví planetu Ferrol, začnou se najednou vytvářet časové anomálie. Celá soustava je zahalena do neproniknutelného štítu. Uvnitř jsou uvězněny miliardy živých bytostí. Co za tím může být? Dokáže Perry Rhodan vyřešit novou galaktickou hádanku?

Dvanáct svazků nové sci-fi série vychází jako čtrnáctideník a jsou k dispozici jako tištěné romány, e-knihy i v podobě audio knih.

2 Odpovědi

  1. Tyric napsal:

    Zatím to vypadá docela dost zajímavě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *