UKONČENO: Rozdáváme tři romány PR NEO!

UKONČENO: Rozdáváme tři romány PR NEO!

Soutěž již byla ukončena, gratuluji všem!

Vážení fanoušci Perryho,
je mi velkou ctí, že jsem se mohla stát kmotrou série Perry Rhodan NEO. Při této příležitosti jsem od německé redakce PR dostala k dispozici 5 výtisků dílu 234 – Himálajská bomba. Dva exempláře již byly věnovány. Tři zbývající výtisky bych velice ráda darovala Vám, fanouškům Perryho – pokud tedy budete mít zájem!

Proč právě rozdáváme díl 234? Himálajská bomba, již napsal skvělý Rüdiger Schäfer, jeden z exposé autorů řady NEO, byl totiž vyzván šéfredaktorem Klausem N. Frickem, aby vytvořil díl, který by si mohli přečíst i čtenáři, kteří o sérii Perry Rhodan nemají ani ponětí, a mohl se pro ně tak stát skvělým úvodem do tohoto rozsáhlého vesmíru. A tak vznikl právě tento román, vyprávěný z pohledu vědkyně Hanny Steinové, která po boku Rhodanových synů Thomase a Farouqa zažívá neuvěřitelné dobrodružství.

Jedná se samozřejmě o román v němčině, ale věřím, že i tak některým z Vás jistě udělá radost. A co pro získání jednoho z výtisků budete muset udělat? Je to naprosto jednoduché: tři nerychlejší z Vás, kteří mi na tuto výzvu odpoví (nejlépe na můj e-mail, budu ráda, když mi napíšete, proč máte o tento román zájem) a pošlou mi svou adresu, se stanou jeho majiteli!

 Ještě jste neslyšeli o řadě Perry Rhodan NEO?
Perry Rhodan Neo je název nezávislé románové série s podtitulem Budoucnost začíná znovu. První svazek byl publikován 30. září 2011 pod názvem Hvězdný prach.
Série je zamýšlena jako alternativní restart původní série Perry Rhodan. Začíná reinterpretací prvního knižního románu Perryho Rhodana. Podobně jako původní série, Perry Rhodan Neo začíná také v blízké budoucnosti, ale Perry Rhodan neletí na Měsíc v roce 1971, ale až v roce 2036. Děj tedy nabírá alternativní kurz, klasické motivy série jsou také přemístěny do blízké budoucnosti a podle toho interpretovány. Jsou zde představeny nové postavy a staří známí se ukazují v novém světle. Původně byla koncipována jako osmidílná minisérie, ale díky svému úspěchu si začala žít vlastním životem a dnes má na kontě téměř 240 pokračování!

Celý obsah dílu Perry Rhodan NEO 234 – Himálajská bomba, stejně jako dalších dílů této řady, si můžete přečíst na Databázi Multiversa!

Přeji všem hodně štěstí!
Vaše Thora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *