Perry Rhodan na Discord a IRC

Perry Rhodan na Discord a IRC

Chtěli byste se připojit do diskuse s ostatními fanoušky Perryho Rhodana v reálném čase? Členové klubu se momentálně schází na dvou platformách, tradičním IRC, které bylo založeno již v roce 2004, a nově i na Discordu!

Perry Rhodan na IRC

Kanál: #perry_rhodan na síti: IRCnet
Aktuální servery: irc.atw-inter.net, případně open.ircnet.net nebo irc.felk.cvut.cz

Jak se tam připojíte? První možností je program mIRC, jeho zkušební verzi je možné si stáhnout zde. Podrobný návod na připojení najdete na našem fóru.

Další možností je plugin CIRC, který je součástí internetového prohlížeče Google Chrome. Stáhnout si ho můžete zdarma zde. Je to momentálně nejsnazší cesta, jak se na IRC kanál připojit. Po spuštění aplikace pouze zadáte jméno serveru (add server – jeden z výše uvedených serverů) a poté jméno kanálu (add channel#perry_rhodan) a samozřejmě zadáte svou přezdívku/jméno. Žádné další nastavování není potřeba.

Perry Rhodan na Discord

Pokud máte obavy z momentálně již archaického IRC, můžete se připojit na moderní komunikační platformu Discord! Vedou se zde všeobecné diskuse nejen o Perrym Rhodanovi, Renu Dharkovi, ale i o překladech apod. K připojení na server Perry Rhodan CS vás stačí pouze váš internetový prohlížeč a tento link: https://discord.gg/xR58rYb

Těšíme se na vás!

Tags: , ,

Jedna odpověď

  1. […] budeme vás informovat. Kdo by měl zájem přidat se, má možnost připojit se na Discord, kde se dozví […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *