Nové webové stránky

Nové webové stránky

Vážení příznivci Perryho Rhodana, návštěvníci těchto stránek,

ráda bych Vás tímto přivítala na nové verzi webu SFK Perry Rhodan.

Možná, se budete divit, proč nový web, když klub je už více či méně v posledních letech mrtvý. Klub možná ano, ale fanoušci Perryho v Čechách ani na Slovensku podle mých informací ještě nevymřeli. Nebo to mají v životě podobně jako já (po vzoru našeho nesmrtelného Arkonidana Atlana), probouzí se v určitých intervalech z hlubokého spánku, aby pak konali velké věci…

Letošní rok je v Perryho životě rokem přelomovým – vyšel již neuvěřitelný 3000. svazek a čekají nás další vzrušující události jako 200. pokračování série Perry Rhodan NEO nebo nová minisérie, která vzkřísí všemi oblíbenou legendární loď SOL.

A to byl také jeden z impulzů, který mě vedl k obnově klubových stránek. Původní verzi z roku 2008 jsem měla na svědomí také já společně se Sanynem, web ale již nějakou dobu ležel ladem, část jeho obsahu byla kvůli nešťastnému výpadku před pár lety úplně ztracena, a tak jsem se rozhodla, že právě teď je ta nejlepší doba s tím něco podniknout a zachovat to, co pro je pro mnohé z nás tvoří nedílnou součást vzpomínek. Stále ještě to tu není úplně dokonalé, to asi ani nikdy nebude, ale i tak bych Vás pro začátek poprosila o shovívavost 😊 Pokud byste měli pocit, že zde něco chybí, nefunguje, máte nápady na vylepšení nebo byste chtěli přispět svým dílem, budu velice ráda za Vaši pomoc.

Na závěr bych zde chtěla poděkovat několika lidem, bez kterých by to nešlo: Atlanovi za pomoc a za to, že Databázi Multiverza i fórum stále drží při životě, Sanynovi za to, že tak vřele uvítal můj nápad a že díky němu celá doména stále ještě funguje, Crusherovi za to, že ji po celá ta léta platí, rsc za to, že se mnou jezdí na cony, hautymu (bez přecedy by to přeci nešlo) a v neposlední řade hlavně Tyricovi, který jako jediný po celá ta léta neúnavně doplňuje novinky, dM, překládá – to je kosmokrat, kterého bychom měli vynášet do nebes a všichni ho mít za vzor! 😊

Děkuji za návštěvu a všechny vaše ohlasy.

Vaše Thora

2 Odpovědi

 1. Ivo napsal:

  Stranky vypadaji perfektne, dobra prace. PR u nas stale vychazi a je to myslim maly zazrak, takze jakakoliv propagace se ceni. Na FB funguji stranky venovane PR a schazi se na nich mensi ale rostouci komunita.
  Navic se podarilo navazat i par kontaktu s nemeckou redakci PR, pan Frick je velmi mily a ochotny clovek, poslal mi treba propagacni Leseprobe k dilu 3000, stale nejake mam, pokud by mel nekdo zajem, zasilam za cenu postovneho (20kc). Pan Frick mi rovnez sdelil, ze stale existuje sance, ze se dockame nejake miniserie v anglictine (v podobe eBooku), ktera sice neni u nemcu zrovna moc podporovana, ale jeste nad ni uplne hul nezlomili.
  Ivo Dienelt

  • Ahoj Ivo, zaprvé mnohokrát děkuji za komentář, jsem ráda, že sem ještě někdo chodí a i proto má snad nový web trochu smysl.
   Co se další propagace týče, snažím se, kde mohu, pohybuji se v docela rozsáhlé české sci-fi komunitě, bohužel těch, kteří by PR znali, je minimum – nehledě na mladší ročníky, kterým to prostě neříká vůbec nic… a upřímně, naději na to, že by ještě něco dalšího někdy v češtině (případně i angličtině) vyšlo, moc velkou nechovám. Když si vzpomeneme, jak to dopadlo s Lemurií, která vyšla v obou jazycích… ale jak se říká, naděje umírá poslední. Každopádně je skvělé, že takhle kontakt s německou redakcí udržujete, alespoň vědí, že tady pořád jsme 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *